NorAcoustic

2021.03.31

Nórával 2019 vége felé találkoztam össze a közösségi médiában, -
egyébként ő Zenész-Eladó Művész, aki elsősorban verseket zenésít meg - aztán úgy alakult, hogy utána volt egy közös projektünk is, mégpedig az, hogy a 'Nincs haragom' című versemet megzenésítette. Azóta pedig nagyon jó baráti kapcsolatot alakítottunk ki és végre találkoztunk is, amit megspékeltünk egy jó kis önfeledt beszélgetős, (a képeken is látszó) természetes fotózással, ahol nem kellett agyalni, hogy milyen pózok, vagy arckifejezések legyenek. Én csak kattintgattam, Nóra pedig az objektív másik végén állt és szerintem nagyon jól sült el.

Nóra munkásságát egyébként ezeken a platformokon találjátok meg:
Facebook
Instagram

Share
Tel.: +36-70-555-3604
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el