Emberek
2021.03.15
Mivel a Városliget van a legközelebb "Park" címszó alatt, elmentünk hát a Feleségemmel egy sétára. Először készítettem fotót a tájról, aztán a Millennium házáról, majd annyi embert láttam jó helyeken, hogy gondoltam rájuk orientálódok. Szándékosan nagy hangsúlyt fektettem a B&W (Black&White), azaz a Fekete-fehérre, ennek oka, hogy az valahogy nekem...



