Blog

Emberek

2021.03.15

Mivel a Városliget van a legközelebb "Park" címszó alatt, elmentünk hát a Feleségemmel egy sétára. Először készítettem fotót a tájról, aztán a Millennium házáról, majd annyi embert láttam jó helyeken, hogy gondoltam rájuk orientálódok. Szándékosan nagy hangsúlyt fektettem a B&W (Black&White), azaz a Fekete-fehérre, ennek oka, hogy az valahogy nekem...

Zseniálisak ezek az alkotások. Nekem se türelmem, se kézügyességem nincs az efféle dolgok megalkotásához, de Zitának igen, így gondolt egyet és az Interneten látott művek annyira megihlették, hogy először gyufásdobozból/gyufásdobozban festett kis alkotásokat, azután pedig kartonpapírokból alkotta meg a képeken látható szenzációs bútorokat.

Az első alany

2021.03.14

Szerintem nagyon sokan vagyunk úgy, hogyha beszerzünk végre valahára egy komolyabb gépet a mobiltelefonok helyett fotózásra, akkor első körben szeretnénk lefotózni egy személyt, vagy személyeket. Én is mondhatni ezt csináltam, de előtte szétfotóztam mindent magam körül, hogy élvezhessem a minőségibb képeket. Fanni, a feleségem nagyon várta, hogy...

Tel.: +36-70-555-3604
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el